Real Madrid Castilla

Madrid B - Adatok, kérdések és azonnali válaszok!

"Én ugygondolom egy jó szezonon vagyunk túl, mióta Toril átvette a vezetést a klubnál nagyon jók vagyunk (eltekintve a rájátszástól). "

Rayo Vallecano

"FC Barcelona B" Mivel az FCB pót csapata nem juthat fel az 1. osztályba.

Elche

A harmadosztályú bajnokság, első csoportjának góllövő listájának első öt helyezettje között 2 Castilla játékos nevével is találkozhatunk. A Leganes játékosa Arruabarrena hódította el a gólkirályi címet a maga 21 góljával. A 4. és 5. helyen holtversenyben Morata és Joselu végzett - mindketten 14 gól lőttek az alapszakaszban (38 mérkőzés).

A legtöbb mérkőzésen Joselu szerepelt (36), igaz a pályán töltött percek tekintetében már csak 12. a listában. Alapembernek számított még többek között: Juanfran (35 mérkőzés), Juan Carlos (34) Sarabia (33), Nacho Fernandez és Denis  (32-32) Érdemes megjegyezni, hogy az őszt még Jesús  védte végig, ám Toril érkeztével már Tomás Mejías volt a kezdőkapus.

A Castilla.hupont.hu szerint a RM. Castillából a szozon legjobbja Pablo Sarabía lett, gratulálunk minden ifinek!